جستجو در کتاب ها   جستجو در مقالات  جستجو در کل سایت
تاریخ ثبت : 16:59 03/12/1395       هوا فضا>هوا فضا
استارتاپ آمریکایی هاورسرف که در زمینه تولید دستگاه‌های حمل‌ونقل فعالیت می‌کند، یک "موتور-پهپاد" را تولید کرده است.
ادامه مطلب
رونمایی از اولین موتور-پهپاد در جهان
تاریخ ثبت : 12:42 02/12/1395       هوا فضا>هوا فضا
یکی از دانشمندان سازمان تحقیقات فضایی هند اظهار کرده که این کشور می‌تواند انرژی مورد نیاز خود را تا سال 2030 از ماه تامین کند.
ادامه مطلب
 هند به دنبال تامین انرژی از ماه تا 2030
تاریخ ثبت : 12:41 02/12/1395       هوا فضا>هوا فضا
توماس پسکت، فضانورد ماموریت اکسپدیشن 50 ایستگاه فضایی بین‌المللی در جدیدترین تصویر ثبت شده خود از فضا به نمایش نمای تحسین‌برانگیزی از شکل‌گیری ابرها بر فراز شرق قاره آفریقا پرداخته است.
ادامه مطلب
 شکل‌گیری ابرها از منظر ایستگاه فضایی بین‌المللی
تاریخ ثبت : 12:26 02/12/1395       هوا فضا>هوا فضا
اولین ماهواره اسپیس ایکس پس از کش و قوس‌های فراوان به فضا پرتاب شد و محموله دراگون را به ایستگاه فضایی برد.
ادامه مطلب
 سرانجام فالکون 9 پرتاب شد
تاریخ ثبت : 12:10 02/12/1395       هوا فضا>هوا فضا
یک کمپانی هلندی به نام PAL-V از خودروی پرنده خود رونمایی کرده است.
ادامه مطلب
خودروی پرنده هلندی
تاریخ ثبت : 20:29 30/11/1395       هوا فضا>هوا فضا
در قرن بیستم شاهد پیشرفت‌های زیادی در اکتشافات فضایی با ماهواره‌های مصنوعی، کاوشگرها و فضاپیماها بوده‌ایم.
ادامه مطلب
 بزرگترین وسیله‌هایی که به فضا پرتاب شده‌اند
تاریخ ثبت : 20:24 30/11/1395       هوا فضا>هوا فضا
امارات به تازگی نقشه‌ای بلند‌پروازانه را برای بنای شهری به اندازه شیکاگو روی سیاره مریخ منتشر ساخته است که قرار است طی ۱۰۰ سال آینده اجرایی شود.
ادامه مطلب
 شهر مریخی امارات را ببینید
تاریخ ثبت : 15:11 30/11/1395       هوا فضا>هوا فضا
ستاره‌شناسان حاضر در ایستگاه فضایی بین‌المللی به تازگی پنجمین گیاه پرورش یافته در فضا را که نوعی "کلم چینی" است برداشت کردند.
ادامه مطلب
تاریخ ثبت : 22:17 29/11/1395       هوا فضا>هوا فضا
ناسا در پی ایجاد تغییر در نوع ماموریت‌های خود از مدار نزدیک زمین به ماموریت‌های اعماق فضا، طرح های پیشنهادی برای ایجاد دو موسسه تحقیقاتی دانشگاهی چند رشته‌ای را که بر توسعه فناوری هایی در جهت حضور گسترده‌تر انسان در اعماق فضا تمرکز داشتند را برگزیده است.
ادامه مطلب
 ایجاد دو موسسه تحقیقاتی فناوری فضایی توسط ناسا
تاریخ ثبت : 16:04 28/11/1395       هوا فضا>هوا فضا
پاول پوشکین مدیرکل شرکت فضایی «کاسموس کورس» روسیه برنامه اعزام گردشگر به فضا با هزینه تقریبی 250 هزار دلار برای هر نفر را اعلام کرد.
ادامه مطلب
 250هزاردلارهزینه 15دقیقه سفربه فضا
تاریخ ثبت : 21:29 27/11/1395       هوا فضا>هوا فضا
امیر دبی در اجلاس جهانی دولت‌ها اعلام کرد: امارات متحده عربی قصد دارد با همکاری‌های بین‌المللی در مریخ شهری کوچک بسازد.
ادامه مطلب
 امارات در مریخ شهر می‌سازد
تاریخ ثبت : 21:09 27/11/1395       هوا فضا>هوا فضا
توماس پسکت، فضانورد فرانسوی ماموریت اسکپدیشن تصویر منظره‌ای خیره‌کننده از دریاچه قلبی شکل را از ایستگاه فضایی به اشتراک گذاشت.
ادامه مطلب
 این دریاچه قلبی شکل دلربا را از فضا ببینید
تاریخ ثبت : 20:59 27/11/1395       هوا فضا>هوا فضا
سازمان تحقیقات فضایی هند امروز(چهارشنبه) مجموعه‌ای از 104 ماهواره را در قالب یک ماموریت رکوردساز به فضا ارسال کرد.
ادامه مطلب
پرتاب رکوردساز 104 ماهواره با یک موشک
تاریخ ثبت : 17:35 25/11/1395       هوا فضا>هوا فضا
یکی از کارکنان آزمایشگاه پیشرانه جت ناسا که در زمان ریاست‌جمهوری باراک اوباما از آمریکا خارج شده بود، در زمان ورود مجدد به کشور با محدودیت‌های جدیدی روبرو شد.
ادامه مطلب
 محدودیت‌های مهاجرتی ترامپ دامن دانشمند ناسا را هم گرفت
تاریخ ثبت : 17:39 16/08/1395       هوا فضا>هوا فضا
شرکت "نورثروپ گرومان" از برنامه‌های خود برای ساخت یک سلاح دفاعی جدید برای نصب روی هواپیماهای کنونی و آینده نیروی هوایی آمریکا خبر داد.
ادامه مطلب
 نصب اسلحه لیزری روی جنگنده‌های آمریکا
تاریخ ثبت : 17:22 16/08/1395       هوا فضا>هوا فضا
ارتش آمریکا در حال حاضر از تکنیک حسی برای نظارت از راه دور بر هوا به منظور شناسایی مواد شیمیایی تهدیدکننده، پاتوژن‌ها و مواد سمی استفاده می‌کند و ناسا نیز به تازگی تصمیم گرفته از این روش برای کشف حیات بیگانه در مریخ یا اهداف دیگر در منظومه شمسی بهره ببرد.
ادامه مطلب
طراحی حسگر بویایی برای کاوشگرهای آینده ناسا
تاریخ ثبت : 19:39 02/07/1395       هوا فضا>هوا فضا
ناسا طی یک پژوهش جدید و در همکاری مشترکی با موسسه غیردولتی آلفرد پی اسلون، به بررسی میکروب‌هایی پرداخته است که افراد مختلف با خود به ایستگاه فضایی بین المللی برده‌اند.
ادامه مطلب
بررسی میکروب‌های موجود در ایستگاه فضایی بین‌المللی
تاریخ ثبت : 16:37 01/07/1395       هوا فضا>هوا فضا
حمل و نقل هوایی جهانی مسؤول دو درصد از انتشارات کربن ناشی از فعالیت بشر است و اکنون دانشمندان استرالیایی قصد دارند این میزان را با پرورش سوخت جت روی درخت کاهش دهند.
ادامه مطلب
 پرورش سوخت هواپیما روی درخت
تاریخ ثبت : 3:06 27/05/1395       هوا فضا>هوا فضا
طرح خلاقانه ای برای نسل آتی بالگردها ارایه شده که قابلیت فرود بر روی هر سطحی را دارد.
ادامه مطلب
 بالگرد آینده با الهام از زنبورها
تاریخ ثبت : 1:31 27/05/1395       هوا فضا>هوا فضا
چین نخستین ماهواره ارتباط کوانتومی جهان را در چند روز آینده به فضا پرتاب می‌کند که از ویژگی‌های امنیتی فوق‌العاده بالای ضدهک برای جلوگیری از شنود و رهگیری برخوردار است.
ادامه مطلب
 پرتاب نخستین ماهواره کوانتومی ضد هک جهان

شناسایی پرندگان با صدای آنها به کمک یک اپلیکیشن سوزاندن زباله‌های روی تیرهای برق با پهپاد رتبه جهانی دانشگاه‌های ایران از نظر کیفیت/ سهم ایران از تولید علم بین‌المللی کشف تفاوت شخصیت انسان در ۱۴ سالگی و ۷۷ سالگی نابودی سرطان مغز با تلفیق چندین دارو نویسنده‌ای که می‌خواهد مغزش را منجمد کند! خطرهای دیابت دوران بارداری برای مادر و کودک رونمایی از اولین موتور-پهپاد در جهان مهندسی ژنتیک مرغ‌ها برای تولید نژادهای مختلف استخراج اورانیوم از آب دریا با روشی نوین کشف میکروب‌هایی با قدمت 60 هزار سال امکان پیشگیری از ابتلا به آب سیاه با مصرف ویتامین B3 افزایش 6 برابری سرعت شارژ گوشی‌های هوشمند توسعه ربات‌های بیولوژیکی انسان‌نما توسعه دوربین فوق‌سریع برای پهپادها و خودروهای خودران چاپ سه‌بعدی امواج خنده افراد در فضا هند به دنبال تامین انرژی از ماه تا 2030 شکل‌گیری ابرها از منظر ایستگاه فضایی بین‌المللی نشانه‌هایی از مواد آلی بین مریخ و مشتری پیدا شد تاثیر ذرات کیهانی در بروز سوانح هوایی روشی پیشگامانه برای درمان بیماری‌های مغزی تجهیز آیفون 8 به اسکنر چهره فناوری‌های پیچیده ژاپنی‌ها در بالابردن عمر سدها شناسایی نشانگرهای زیستی اوتیسم در نوزادان سرانجام فالکون 9 پرتاب شد ساخت میکروسکوپ بر روی تراشه خودروی پرنده هلندی استفاده از ویروس هاری برای مقابله با سرطان مغز حافظه را می توان پاک کرد ساخت و بهینه‌سازی پوشش‌های محافظ در برابر اشعه فرابنفش کشف مواد ارگانیک در بزرگترین سیارک سامانه خورشیدی بزرگترین وسیله‌هایی که به فضا پرتاب شده‌اند تغییر باتری و پردازنده کوالکام تغییرات گلکسی اس 8 هستند شهر مریخی امارات را ببینید لطفا مغزتان را اهدا کنید! آلودگی موجودات اعماق اقیانوس به آلاینده‌های شیمیایی تغییرات اقلیمی اثرات گسترده‌ای بر سلامت روانی دارند باتری که دی اکسید کربن را به انرژی تبدیل می کند حسگری که زمین‌خوردن سالمندان را پیش‌بینی می‌کند تولید داروهای ضد پیری با استفاده از سلول‌های بنیادی چربی فناوری هوشمند در خدمت کشاورزی راز چپ دست‌ها فاش شد عنکبوت مرگبارو تولید تارهای مستحکم تر شارژ بی‌سیم دستگاه‌ها از همه نقاط اتاق! پیوند صورت 10 سال پس از اصابت گلوله اپلیکیشنی برای از بین بردن ترس کودکان از ام‌.آر.آی دانشمندان به دنبال هشتمین قاره جهان "کلم چینی" پنجمین گیاه پرورش یافته در فضا شد انتقال اطلاعات حتی به صورت آفلاین گذر ایستگاه فضایی بین‌المللی از ماه ایجاد دو موسسه تحقیقاتی فناوری فضایی توسط ناسا ارتشی از ربات‌های کوچک در مقابل سرطان طراحی یک سپر ضد گلوله با الهام از اریگامی درمان عفونت‌های کشنده با باکتری مورچه آفریقایی توسعه نوعی کاوشگر مغزی برای بازخوانی اطلاعات سلول‌های عصبی 250هزاردلارهزینه 15دقیقه سفربه فضا کاهش خطر ابتلا به سرماخوردگی وآنفلوآنزا با ویتامین D انگشتر نجات ساخته شد خداحافظی با روش‌های تهاجمی کنترل قند خون نیمی از مرگ‌های مربوط به آلودگی هوای ۲۰۱۵ در هند و چین رخ دادند
میکروب شناسی پزشکی جاوتز 2016
دانلود رایگان کتاب میکروب شناسی پزشکی جاوتز ملنیک آدلبرگ ویرایش بیست و هفتم 2016 و خرید کتاب فارسی جاوتز 2016 (ترجمه جهاندیده و جهاندیده)
 خرید اینترنتی کتاب میکروب شناسی جاوتز  مشکل درگاه.ستون

نظرات و پیشنهادات

عضویت در سایت

پشتیبانی آنلاین

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
متن:

نام کاربری:
کلمه عبور:
کلمه عبور را بخاطر بسپار
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت در سایت

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
شماره موبایل:
گفتگو با:


کتاب دانلود : دانلود کتاب های علمی و دانشگاهی روز دنیا. هرگونه کپی برداری از محتوا، قالب، و طرح های به کار رفته در این سایت شرعا و قانونا ممنوع می باشد، و پیگرد قانونی دارد.