جستجو در کتاب ها   جستجو در مقالات  جستجو در کل سایت
تاریخ ثبت : 19:01 03/12/1395       محیط زیست>محیط زیست
تکنسین‌های چینی در روشی نوین از پهپادهای آتش افشان برای سوزاندن زباله‌هایی که روی کابل‌های برق گیر می‌کند استفاده کردند.
ادامه مطلب
 سوزاندن زباله‌های روی تیرهای برق با پهپاد
تاریخ ثبت : 20:18 30/11/1395       محیط زیست>محیط زیست
محققان دانشگاه نیوکاسل انگلیس مقادیر بسیار زیادی از آلاینده‌های شیمیایی را در بدن موجودات ساکن در اعماق دریاها و اقیانوس‌ها یافتند.
ادامه مطلب
 آلودگی موجودات اعماق اقیانوس به آلاینده‌های شیمیایی
تاریخ ثبت : 20:02 30/11/1395       محیط زیست>محیط زیست
کارشناسان می‌گویند تغییرات آب‌وهوایی کره زمین ممکن است اثراتی غافلگیرکننده و گسترده بر سلامت روانی داشته باشد.
ادامه مطلب
 تغییرات اقلیمی اثرات گسترده‌ای بر سلامت روانی دارند
تاریخ ثبت : 17:13 30/11/1395       محیط زیست>محیط زیست
کشاورزان در آفریقای جنوبی با اپلیکیشنی که میزان دقیق آب مورد نیاز محصولات زراعی آنها را ارائه می کند، تولیدات خود را افزایش دادند.
ادامه مطلب
 فناوری هوشمند در خدمت کشاورزی
تاریخ ثبت : 15:12 30/11/1395       محیط زیست>محیط زیست
دو دهه تحقیق و گردآوری اطلاعات توسط دانشمندان، وجود قاره‌ای جدید را مشخص کرده که قطعه زمینی پهناور با تمام ویژگی‌های مورد نیاز برای یک قاره است و تقریبا تمام آن زیر آب قرار دارد.
ادامه مطلب
 دانشمندان به دنبال هشتمین قاره جهان
تاریخ ثبت : 15:37 28/11/1395       محیط زیست>محیط زیست
پژوهشگران می‌گویند نیمی از کل‌ مرگ‌های قابل‌ انتساب به آلودگی هوا در سال ۲۰۱۵ در جهان مربوط به کشورهای چین و هند بوده‌اند.
ادامه مطلب
 نیمی از مرگ‌های مربوط به آلودگی هوای ۲۰۱۵ در هند و چین رخ دادند
تاریخ ثبت : 21:28 27/11/1395       محیط زیست>محیط زیست
دانشمندان درنظر دارند با نصب ۱۰ میلیون پمپ بادی روی صفحات یخی قطبی به اسپری کردن آب دریا روی سطح یخ‌ها بپردازند تا شکاف‌های ایجاد شده در یخ‌های قطبی ترمیم پیدا کنند.
ادامه مطلب
 نقشه دانشمندان برای انجماد دوباره قطب
تاریخ ثبت : 21:18 27/11/1395       محیط زیست>محیط زیست
ضایعات مواد غذایی یکی از مشکلات جهان امروز است، اما در حال حاضر، یک فروشگاه زنجیره ای خواربارفروشی در بریتانیا روشی برای استفاده دوباره از این ضایعات ارائه کرده است.
ادامه مطلب
 تولید سوخت کامیون با ضایعات مواد غذایی
تاریخ ثبت : 17:46 24/11/1395       محیط زیست>محیط زیست
دریاچه گوگرد واقع در گودال داناکیل در نزدیکی دالول اتیوپی منطقه‌ای است که نشنال جئوگرافیک از آن به عنوان بی‌رحم‌ترین منطقه زمین یاد کرده‌است.
ادامه مطلب
 بی‌رحم‌ترین نقطه زمین کجاست؟
تاریخ ثبت : 20:10 21/11/1395       محیط زیست>محیط زیست
شبکه اجتماعی فیسبوک قصد دارد در واکنش به بلایای طبیعی و بحران‌های غیرمنتظره پیشگام شده و سرویسی را راه‌اندازی کند که کار جستجو و کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان را بیش از همیشه آسان خواهد کرد.
ادامه مطلب
 فیسبوک هنگام حوادث غیرمترقبه در کمک‌رسانی پیشگام می‌شود
تاریخ ثبت : 1:55 21/11/1395       محیط زیست>محیط زیست
بلایای آب و هوایی موجب مرگ ۶۰۶ هزار نفر در دنیا شده و ۴.۱ میلیارد نفر در سراسر جهان را آسیب‌زده، بی‌خانمان یا نیازمند کمک‌های فوری کرده است.
ادامه مطلب
 ثبت بدترین تجربه تاثیرات آب و هوایی طی ۲ دهه گذشته در آسیا
تاریخ ثبت : 18:12 16/11/1395       محیط زیست>محیط زیست
میزان آلودگی‌های رادیواکتیو در رآکتور آسیب‌دیده فوکوشیما دائیچی ژاپن تا حد دور از انتظاری افزایش پیدا کرده‌ و به ۵۳۰ سیورتز بر ساعت رسیده‌است، افزایشی که متخصصان آن را غیرقابل تصور توصیف کرده‌اند.
ادامه مطلب
 افزایش غیرمنتظره آلودگی‌های اتمی در فوکوشیما
تاریخ ثبت : 18:12 16/11/1395       محیط زیست>محیط زیست
یافتن مواد ارگانیک در کنار استخوان‌ها و دیگر اجسام سختی که از دل زمین بیرون کشیده می‌شوند،‌امری عادی است اما این اولین باری است که باستان شناسان توانسته‌اند بافت نرم شامل پروتئین‌ها را درون استخوان ۱۹۵ میلیون‌ساله یک دایناسور کشف کنند.
ادامه مطلب
 کشف بافت نرم درون استخوان دایناسور ۱۹۵ میلیون ساله
تاریخ ثبت : 17:01 16/11/1395       محیط زیست>محیط زیست
محققان در نروژ با یافتن ۳۰ کیسه پلاستیکی و برخی مواد دورریز پلاستیکی دیگر درون شکم یک نهنگ شگفت‌زده شدند.
ادامه مطلب
 کشف زباله در معده نهنگ
تاریخ ثبت : 18:32 21/08/1395       محیط زیست>محیط زیست
شیطان خاردار استرالیایی (Moloch horridus) با پوست کاکتوس مانند و رنگ قهوه‌ای خاکی‌اش یکی از ساکنان بومی استرالیاست و این ظاهر غیرعادی و عجیب به او کمک می‌کند استتار بسیار خوبی در محیط داشته باشد. این موجود شگفت‌انگیز بدون سازگاری‌های مخصوصش نمی‌توانست در این محیط بیابانی سخت به حیات خود ادامه دهد.
ادامه مطلب
مارمولکی که با پوستش آب می‌نوشد
تاریخ ثبت : 17:27 16/08/1395       محیط زیست>محیط زیست
دامداران انگلیسی به تازگی برای اطلاع از سلامت گاوهای خود از حسگرهایی که درون معده آنها کار گذاشته می‌شود استفاده می‌کنند.
ادامه مطلب
 گاوهایی که به صاحبان خود پیام می‌فرستند!
تاریخ ثبت : 18:12 25/06/1395       محیط زیست>محیط زیست
ساختمان‌های مرتفع Taipei بهترین ساختمان‌ها در رقابت‌های بلندترین ساختمان‌های سبز جهان Taipei101 شناخته شده‌اند. از دیگر ویژگی‌های ساختمان مرتفع این شهر پایداری آنهاست.
ادامه مطلب
 مرتفع‌ترین ساختمان سبز در تایوان
تاریخ ثبت : 1:42 22/06/1395       محیط زیست>محیط زیست
بین آلودگی هوا و بیماری دیابت ارتباط وجود دارد
ادامه مطلب
آلودگی هوا می تواند منجر به دیابت شود
تاریخ ثبت : 5:51 28/05/1395       محیط زیست>محیط زیست
محققان آمریکایی وسیله بسیار کوچکی را ابداع کرده اند که ظرف چند دقیقه آب را تصفیه می کند.
ادامه مطلب
قرص خورشیدی تصفیه آب ساخته شد
تاریخ ثبت : 1:44 27/05/1395       محیط زیست>محیط زیست
در حال حاضر تصفیه آب فاضلاب فرآیند پیچیده و پرهزینه‌ای محسوب می‌شود.
ادامه مطلب
تبدیل ادرار به آب آشامیدنی!

شناسایی پرندگان با صدای آنها به کمک یک اپلیکیشن سوزاندن زباله‌های روی تیرهای برق با پهپاد رتبه جهانی دانشگاه‌های ایران از نظر کیفیت/ سهم ایران از تولید علم بین‌المللی کشف تفاوت شخصیت انسان در ۱۴ سالگی و ۷۷ سالگی نابودی سرطان مغز با تلفیق چندین دارو نویسنده‌ای که می‌خواهد مغزش را منجمد کند! خطرهای دیابت دوران بارداری برای مادر و کودک رونمایی از اولین موتور-پهپاد در جهان مهندسی ژنتیک مرغ‌ها برای تولید نژادهای مختلف استخراج اورانیوم از آب دریا با روشی نوین کشف میکروب‌هایی با قدمت 60 هزار سال امکان پیشگیری از ابتلا به آب سیاه با مصرف ویتامین B3 افزایش 6 برابری سرعت شارژ گوشی‌های هوشمند توسعه ربات‌های بیولوژیکی انسان‌نما توسعه دوربین فوق‌سریع برای پهپادها و خودروهای خودران چاپ سه‌بعدی امواج خنده افراد در فضا هند به دنبال تامین انرژی از ماه تا 2030 شکل‌گیری ابرها از منظر ایستگاه فضایی بین‌المللی نشانه‌هایی از مواد آلی بین مریخ و مشتری پیدا شد تاثیر ذرات کیهانی در بروز سوانح هوایی روشی پیشگامانه برای درمان بیماری‌های مغزی تجهیز آیفون 8 به اسکنر چهره فناوری‌های پیچیده ژاپنی‌ها در بالابردن عمر سدها شناسایی نشانگرهای زیستی اوتیسم در نوزادان سرانجام فالکون 9 پرتاب شد ساخت میکروسکوپ بر روی تراشه خودروی پرنده هلندی استفاده از ویروس هاری برای مقابله با سرطان مغز حافظه را می توان پاک کرد ساخت و بهینه‌سازی پوشش‌های محافظ در برابر اشعه فرابنفش کشف مواد ارگانیک در بزرگترین سیارک سامانه خورشیدی بزرگترین وسیله‌هایی که به فضا پرتاب شده‌اند تغییر باتری و پردازنده کوالکام تغییرات گلکسی اس 8 هستند شهر مریخی امارات را ببینید لطفا مغزتان را اهدا کنید! آلودگی موجودات اعماق اقیانوس به آلاینده‌های شیمیایی تغییرات اقلیمی اثرات گسترده‌ای بر سلامت روانی دارند باتری که دی اکسید کربن را به انرژی تبدیل می کند حسگری که زمین‌خوردن سالمندان را پیش‌بینی می‌کند تولید داروهای ضد پیری با استفاده از سلول‌های بنیادی چربی فناوری هوشمند در خدمت کشاورزی راز چپ دست‌ها فاش شد عنکبوت مرگبارو تولید تارهای مستحکم تر شارژ بی‌سیم دستگاه‌ها از همه نقاط اتاق! پیوند صورت 10 سال پس از اصابت گلوله اپلیکیشنی برای از بین بردن ترس کودکان از ام‌.آر.آی دانشمندان به دنبال هشتمین قاره جهان "کلم چینی" پنجمین گیاه پرورش یافته در فضا شد انتقال اطلاعات حتی به صورت آفلاین گذر ایستگاه فضایی بین‌المللی از ماه ایجاد دو موسسه تحقیقاتی فناوری فضایی توسط ناسا ارتشی از ربات‌های کوچک در مقابل سرطان طراحی یک سپر ضد گلوله با الهام از اریگامی درمان عفونت‌های کشنده با باکتری مورچه آفریقایی توسعه نوعی کاوشگر مغزی برای بازخوانی اطلاعات سلول‌های عصبی 250هزاردلارهزینه 15دقیقه سفربه فضا کاهش خطر ابتلا به سرماخوردگی وآنفلوآنزا با ویتامین D انگشتر نجات ساخته شد خداحافظی با روش‌های تهاجمی کنترل قند خون نیمی از مرگ‌های مربوط به آلودگی هوای ۲۰۱۵ در هند و چین رخ دادند
میکروب شناسی پزشکی جاوتز 2016
دانلود رایگان کتاب میکروب شناسی پزشکی جاوتز ملنیک آدلبرگ ویرایش بیست و هفتم 2016 و خرید کتاب فارسی جاوتز 2016 (ترجمه جهاندیده و جهاندیده)
 خرید اینترنتی کتاب میکروب شناسی جاوتز  مشکل درگاه.ستون

نظرات و پیشنهادات

عضویت در سایت

پشتیبانی آنلاین

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
متن:

نام کاربری:
کلمه عبور:
کلمه عبور را بخاطر بسپار
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت در سایت

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
شماره موبایل:
گفتگو با:


کتاب دانلود : دانلود کتاب های علمی و دانشگاهی روز دنیا. هرگونه کپی برداری از محتوا، قالب، و طرح های به کار رفته در این سایت شرعا و قانونا ممنوع می باشد، و پیگرد قانونی دارد.