صفحه نخست قوانین پنل ناشران، نویسندگان، و پدیدآورندگان

قوانین پنل ناشران، نویسندگان، و پدیدآورندگان

در صورتی که نویسنده، ناشر، و یا صاحب اثری هستید، می توانید آثارتان را در کتاب دانلود به فروش برسانید.

 

لطفا پیش از فعال سازی پنل حتما قوانین آن را (که در همین صفحه آمده است) مطالعه فرمایید و در صورت تایید قوانین، اقدام به فعال سازی پنل نمایید.

همچنین، لازم است مجوزهای مربوطه ارسال شود.

مجوزها برای نویسندگان و پدیدآورندگان شامل تصویر کارت ملی، و هر آنچه که تایید کند صاحب اثر هستند، و برای ناشران، شامل تصویر کارت ملی و مجوز نشر می باشد، که لازم است تا از طریق ایمیل زیر ارسال گردد.

info@ketabdownload.com

 

جهت فعال سازی پنل " ناشران، نویسندگان، و پدیدآورندگان" لازم است تا در کتاب دانلود حساب کاربری داشته باشید.

فعال سازی پنل رایگان می باشد!

 

این پنل به طور پیشفرض در تمام حساب های کاربری موجود است. پس از ورود به حساب کاربریتان در کتاب دانلود، در آنجا، روی بنر عضویت در پنل کلیک کنید.

 

این پنل به منظور ارائه آثار نویسندگان، پدید آورندگان، انتشارات ها، شرکت ها و موسساتی است که خود صاحب اثر باشند و یا دارای مجوز از صاحب اثر باشند.

محصولات ارائه شده به صورت دیجیتال و شامل کتاب، مجله، مقاله، پایان نامه، سمینار و سایر پروژه های تحقیقاتی می باشد. که آنها را به صورت فایل از طریق حساب کاربری خود آپلود می نمایید.

دو بسته در پنل جهت فعال سازی وجود دارد (بسته ناشر - بسته نویسنده و پدیدآورنده). در حال حاضر فعال سازی هر دو بسته رایگان می باشد. لطفا بسته مرتبط با خود را فعال نمایید. در صورتی که نویسنده و پدیدآورنده هستید اما مجوز نشر ندارید (صاحب انتشارات نیستید) بسته نویسنده و پدیدآورنده را فعال کنید. بسته ناشر، صرفا برای ناشران می باشد.

10% کارمزد هر فروش. تعداد محصول نامحدود. فضای آپلود 10GB با قابلیت ارتقا و تمدید

20% کارمزد هر فروش. تعداد محصول 20. فضای آپلود 500MB با قابلیت ارتقا و تمدید

 

قوانین پنل ناشران، نویسندگان، و پدید آورندگان

1- دارنده این پنل حتما باید خود صاحب آثاری باشد که برای فروش در کتاب دانلود قرار می دهد، و یا مجوز از صاحب اثر جهت فروش آن داشته باشد. یا مجوز نشر داشته و صاحب انتشارات باشد.

2- پس از فعال سازی این پنل، نام و نام خانوادگی را از بخش تنظیمات حساب کاربری تان مطابق با کارت ملی خود وارد نمائید.

3- یک نویسنده و یا پدیدآورنده، و یا ناشر نمی تواند چند حساب کاربری برای پنل فعال نماید.

4- یک محصول نمی تواند دو بار روی سایت ارائه شود حتی اگر توسط چند پدیدآورنده به صورت مشترک و با همکاری هم پدید آمده باشد. و صرفا یکی از آنها می تواند محصول را روی سایت قرار دهد. محصولی که پدیدآورندگان متفاوتی دارد (به عنوان مثال، یک کتاب که توسط چندین نفر به طور جداگانه ترجمه شده باشد و یا چندین ناشر آن را منتشر کرده باشند) از این قاعده مستثنا است.

5- محصولات این پنل بعد از تایید توسط مدیریت کتاب دانلود در سایت نمایش داده خواهد شد.

6- مسولیت محصولات قرار داده شده با دارنده پنل می باشد. در صورتی که محصولی قرار داده شود که سبب شکایت از کتاب دانلود شود، از لحاظ حقوقی مسولیت آن با دارنده پنلی که آن محصول را ارائه کرده است می باشد.

7- به ازای فروش محصولاتتان کارمزد کسر می شود که با توجه به نوع بسته پنل متفاوت است.

8- مبالغی که درخواست تسویه برای آنها ارسال می شود پس از کسر کارمزد مرتبط با هر پنل، حداکثر طی سه روز کاری (در صورتی که اختلالی در شبکه بانکی وجود نداشته باشد) به حساب بانکی شما واریز خواهد شد. (سود حاصل از فروش محصولاتی که از طریق پنل شما در کتاب دانلود ارائه شده است را می توانید در حساب کاربریتان مشاهد نمایید، و در آنجا هر زمان که خواستید درخواست تسویه را ارسال فرمایید).

9- نام و نام خانوادگی صاحب شماره کارت و شبا، در هنگام تسویه لازم است با نام و نام خانوادگی دارنده پنل مطابقت داشته باشد.

10- این قوانین، ممکن است هر زمان تغییر کنند و یا مواردی به آنها اضافه شوند. به روز رسانی قوانین در همین صفحه در دسترس خواهد بود.

11- فعال سازی این پنل توسط شما به منزله پذیرش قوانین خواهد بود.

 

راهنمای استفاده از پنل ناشران، نویسندگان، و پدیدآورندگان

 

پرسش های خود را درباره پنل "ناشران، نویسندگان، و پدیدآورندگان" می توانید از بخش تماس با ما مطرح نمایید.