جستجو در کتاب ها   جستجو در مقالات   جستجو در کل سایت

با کارت های اعتباری کتاب دانلود

از تخفیف های ویژه برخوردار شوید

و کتاب های بیشتری دانلود کنید

برای خرید کارت های اعتباری کتاب دانلود لازم است ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید. برای ورود به حساب کاربری و یا عضویت در کتاب دانلود لطفا از بخش عضویت و ورود به سایت اقدام نمایید.

سپس زمانی که با نام کاربری خود در سایت هستید، روی کارت اعتباری مورد نظر در ستون سمت چپ سایت کلیک نمایید تا جهت پرداخت وجه آن به بانک متصل شوید.

پس از خرید هر یک از این کارت ها، به طور خودکار اعتبار آن کارت به حساب کاربری شما افزوده خواهد شد، و برای خرید کتاب های جدید دیگر به بانک وصل نمی شوید، بلکه هزینه کتاب ها را با اعتبار از پیش موجود در حساب کاربری خود پرداخت می نمایید، و به ازای هر کتابی که دانلود می کنید، از این اعتبار کسر می شود.

توجه:

کارت نقره ای دارای تاریخ انقضای دو ماهه و کارت طلایی دارای تاریخ انقضای سه ماهه می باشد. بنابراین لطفا در زمان گفته شده برای هر یک از کارت ها، اعتبار آن را مصرف نمایید.

اعتبارهای این کارت ها برای دانلود کتاب های موجود روی سایت و آنهایی که به طور معمول قرار می گیرند می باشد.  برای سفارش کتاب هزینه جداگانه محاسبه می شود.

پشتیبانی واتس اپ

09390588906

نظرات و پیشنهادات

عضویت در سایت

پشتیبانی آنلاین

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
متن:

نام کاربری:
کلمه عبور:
کلمه عبور را بخاطر بسپار
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت در سایت

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
شماره موبایل:
گفتگو با:


کتاب دانلود : دانلود کتاب های علمی و دانشگاهی روز دنیا. هرگونه کپی برداری از محتوا، قالب، و طرح های به کار رفته در این سایت شرعا و قانونا ممنوع می باشد، و پیگرد قانونی دارد.