جستجو در کتاب ها   جستجو در مقالات   جستجو در کل سایت
تاریخ ثبت : شنبه 22 دي 1397 ساعت 46 : 16     اخبار علمی
یک متخصص زیست شناسی می گوید تغییر میکروبیوم روده برای ضربه زدن به بیماری واقعا پتانسیل بالایی دارد، اما نخست دانشمندان باید پاسخ دهند که چه چیزی باعث می شود میکروبیوم روده سالم تشکیل و در آن باشد. کتاب دانلود - دانلود کتاب های علمی و دانشگاهی

پژوهش ها به طور فزاینده ای میکروبیوم روده را به طیف وسیعی از بیماری های انسانی، از جمله بیماری التهابی روده، دیابت و حتی سرطان پیوند می دهد. تلاش ها برای دستکاری روده با مواد غذایی غنی از باکتری های سالم، مانند ماست یا کامبوچا، رواج یافته است، همراه با خرید پروبیوتیک های که به بهبود شانس مصرف کنندگان در برابر بیماری وعده می دهند.

 - میکروبیوم روده بین قومیت ها متفاوت است- تغییر میکروبیوم روده برای ضربه زدن به بیماری واقعا پتانسیل بالایی دارد- میکروبیوم روده به طیف وسیعی از بیماری های انسانی، از جمله بیماری التهابی روده، دیابت و حتی سرطان مرتبط است- تفاوت های میکروبیومی روده میان قومیت ها- برخی پاسخ ها در میکروبیوم روده- ژنوم های انسانی 99.9 درصد بین هر دو نفر یکسان هستند- چگونه می توانیم که میکروبیوم را به منظور ارتقاء سلامت و پزشکی در بلندمدت دستکاری کنیم- ناسازگاری ها در انواع باکتری های موجود در روده- قومیت در بر دارنده بسیاری از عوامل، از رژیم غذایی تا ژنتیک است- شما ممکن است پروبیوتیک ها را در داروخانه خریداری کنید- باکتری برجسته در تحقیق میکروبیوم--یک نمایش گرافیکی از میکروبیوم روده - میکروبیوم روده بین قومیت ها متفاوت است -Gut microbiome differs among ethnicities-

یک نمایش گرافیکی از میکروبیوم روده

 

پژوهش ها به طور فزاینده ای میکروبیوم روده را به طیف وسیعی از بیماری های انسانی، از جمله بیماری التهابی روده، دیابت و حتی سرطان پیوند می دهد. تلاش ها برای دستکاری روده با مواد غذایی غنی از باکتری های سالم، مانند ماست یا کامبوچا، رواج یافه است، همراه با خرید پروبیوتیک های که به بهبود شانس مصرف کنندگان در برابر بیماری وعده می دهند.

 

ست بوردنشتاین، زیست شناست دانشگاه واندربیلت، می گوید که تغییر میکروبیوم روده به منظور ضربه زدن به بیماری واقعا پتانسیل بالایی دارد، اما دانشمندان ابتدا باید پاسخ دهند که چه چیزی باعث می شود یک میکروبیوم روده سالم تشکیل و در آن باشد. با مطالعه داده های مربوط به حدود 1700 آمریکایی از جنس ها، سن ها، وزن ها و نژاد های مختلف، آنها دریافتند که تفاوت های میکروبیومی روده میان قومیت ها، سازگارترین عامل است.

 

این کشف به زمینه رو به رشد پزشکی فردی وعده داده است، چرا که تغییر میکروبیوم افراد نسبت به ژن های آن ها - دیگر نشانگرهای مهم بیماری ها - بسیار ساده تر است. علاوه بر این، بسیاری از بیماری های مزمن به طور غیرمستقیم بر اقلیت های قومی تأثیر می گذارند، با اینکه علت اصلی این اختلاف ناشناخته است. شاید برخی پاسخ ها در میکروبیوم روده قرار داشته باشند.

 

بوردنشتاین، دانشیار علوم زیست شناسی می گوید: "ژنوم های انسانی 99.9 درصد بین هر دو نفر یکسان هستند، بنابراین آنچه که ما واقعا علاقه مند هستیم چیزی است که تغییرات مشخص در میکروبیوم های روده بین افراد را توضیح می دهد."

 

"قوانین چه هستند و چگونه می توانیم که میکروبیوم را به منظور ارتقاء سلامت و پزشکی در بلندمدت دستکاری کنیم؟ اگر شما به عوامل رایج در ارتباط با تفاوت های میکروبیوم روده، نظیر جنسیت، وزن یا سن، نگاه کنید، ناسازگاری های بسیاری را در انواع باکتری های موجود در روده مشاهده خواهید یافت. اما هنگامی که تفاوت ها را با قومیت های خود اعلام کرده بیماران مقایسه می کنیم، ویژگی های پایدار و سازگار باکتری های موجود در روده را می یابیم."

 

این کار با همکاری یک تیم در دانشگاه مینه سوتا انجام شد و نتایج آن، در مقاله ای با عنوان "تنوع میکروبیوتا در سراسر قومیت های ایالات متحده"، در نشریه "PLOS Biology" به چاپ رسیده است.

 

این گروه 12 نوع خاص از باکتری ها را کشف کرد که به طور منظم فراوانی آنها بر اساس قومیت متغیر است.

 

اندرو بروکس دانشجوی دکترای واندربیلت در موسسه ژنتیک واندربیلت که داده های ارائه شده توسط پروژه گوارش آمریکا و پروژه میکروبیوم انسانی را آنالیز کرده است می گوید: از آنجا که قومیت در بر دارنده بسیاری از عوامل، از رژیم غذایی تا ژنتیک، دشوار است بگویم که چرا این طور است. اما این مبنایی برای درک تفاوت های میکروبیومی سالم در میان افراد است.

 

بوردنشتاین مدیر طرح ابتکاری میکروبیوم واندربیلت است که همکاری میان پنج مدرسه و کالج واندربیلت برای پیشبرد اکتشافات میکروبی است و در نهایت قرار دادن آنها در اختیار پزشکان برای داروی دقیق و پیشگیرانه.

 

بوردنشتاین می گوید: "شما ممکن است پروبیوتیک ها را در داروخانه خریداری کنید، اما بعید به نظر می رسد که آنها میکروبیوم شما به نحو قابل ملاحظه ای تحت تاثیر قرار دهند."

"آنها اغلب دوز خیلی پایینی دارند و حتی ممکن است باکتری های زنده نیز نباشند. علاوه بر این، یک اندازه ممکن است همه را نداشته باشد. اما با تحقیق بیشتر از این نوع، می توانیم اختلافات مربوطه و دوزهای باکتریایی ای را آشکار کرد که ممکن است بیماری را معکوس یا از ابتدا از توسعه آن پیشگیری می کند. "

 

12 باکتری برجسته در این تحقیق عبارتند از:

Christensenellaceae
Clostridiales
Coriobacteriaceae
Dehalobacteriaceae
Odoribacter
Odoribacteriaceae
Peptococcaceae
RF39
Rikenellaceae
Veillonella
Verrucomicrobiaceae
Victivallaceae

 

مقاله "میکروبیوم روده بین قومیت ها متفاوت است" ترجمه شده توسط کتاب دانلود. استفاه از این مطلب تنها با ذکر منبع و لینک صفحه مربوطه در کتاب دانلود مجاز است.

 

دانلود کتاب درباره "میکروبیوم"

 


میکروبیوم روده بین قومیت ها متفاوت است, تغییر میکروبیوم روده برای ضربه زدن به بیماری واقعا پتانسیل بالایی دارد, میکروبیوم روده به طیف وسیعی از بیماری های انسانی، از جمله بیماری التهابی روده، دیابت و حتی سرطان مرتبط است, تفاوت های میکروبیومی روده میان قومیت ها, برخی پاسخ ها در میکروبیوم روده, ژنوم های انسانی 99.9 درصد بین هر دو نفر یکسان هستند, چگونه می توانیم که میکروبیوم را به منظور ارتقاء سلامت و پزشکی در بلندمدت دستکاری کنیم, ناسازگاری ها در انواع باکتری های موجود در روده, قومیت در بر دارنده بسیاری از عوامل، از رژیم غذایی تا ژنتیک است, شما ممکن است پروبیوتیک ها را در داروخانه خریداری کنید, باکتری برجسته در تحقیق میکروبیوم, Gut microbiome differs among ethnicities, کتاب دانلود

نام و نام خانوادگی:
متن:
تصویر:
تاریخ ثبت : چهارشنبه 28 فروردين 1398 ساعت 50 : 12
کیوی حاوی انتقال‌دهنده عصبی است که کیفیت خواب را بهبود می‌بخشد.
ادامه مطلب
با کیوی خواب بهتری داشته باشید
تاریخ ثبت : چهارشنبه 28 فروردين 1398 ساعت 49 : 12
مکان های برفی، نقاطی مناسب برای استفاده از صفحات خورشیدی به منظور تولید برق نیستند. اما محققان وسیله ای تازه برای تولید الکتریسیته از خود برف ابداع کرده اند.
ادامه مطلب
تولید برق از برف و باران
تاریخ ثبت : چهارشنبه 28 فروردين 1398 ساعت 46 : 12
ستاره‌شناسان روز جمعه به تماشای پدیده نجومی «ماه صورتی» خواهند نشست.
ادامه مطلب
پدیده نجومی ماه صورتی را از دست ندهید
تاریخ ثبت : چهارشنبه 28 فروردين 1398 ساعت 39 : 12
ستاره شناسان از شناسایی غارها و دریاچه هایی در سطح قمر تایتان سیاره زحل خبر داده اند که شباهت های زیادی به غارها و دریاچه های کره زمین دارد.
ادامه مطلب
شگفتی ستاره شناسان از شباهت های قمر زحل به زمین
تاریخ ثبت : چهارشنبه 28 فروردين 1398 ساعت 37 : 12
در سایت خرید و فروش آنلاین «ای بی»، اسکلت یک بچه «تی رکس» با قیمت ۲.۹ میلیون دلار برای فروش عرضه شده است!
ادامه مطلب
حراج اسکلت دایناسور در سایت «ای بی»!
تاریخ ثبت : چهارشنبه 28 فروردين 1398 ساعت 35 : 12
محققان سوئیسی نوعی غشای لیپیدی زیستی ابداع کرده اند که از یخ زدن آب جلوگیری می کند.
ادامه مطلب
آبی که یخ نمی زند!
تاریخ ثبت : دوشنبه 26 فروردين 1398 ساعت 07 : 13
نتایج پژوهش‌های جدید نشان می‌دهد که قابلیت حیات در دیگر سیارات به وجود نشانگرهای زیستی‌ که حیات را در زمین ممکن کرده‌اند، وابسته نیست و باید به بررسی عناصر دیگری دراین‌باره پرداخت.
ادامه مطلب
حیات فرازمینی و نشانگرهای زیستی کره زمین
تاریخ ثبت : دوشنبه 26 فروردين 1398 ساعت 06 : 13
محققان چینی به مکانیسم نحوه تاثیر استرس مزمن بر ابتلا به سرطان سینه پی بردند که می‌تواند منجر به درمان‌های بالینی سرطان در آینده شود.
ادامه مطلب
استرس مزمن موجب ابتلا به سرطان سینه می‌شود
تاریخ ثبت : دوشنبه 26 فروردين 1398 ساعت 04 : 13
دانشمندان می‌گویند با استفاده از فناوری‌های نانو، هوش مصنوعی و دیگر محاسبات طی دهه‌های آینده مغز انسان به رایانه وصل می‌شود.
ادامه مطلب
مغز انسان به رایانه وصل می‌شود
تاریخ ثبت : دوشنبه 26 فروردين 1398 ساعت 01 : 13
بزرگترین هواپیمای جهان سرانجام با موفقیت پرواز کرد. این هواپیمای 250 تنی دارای بالی به پهنای 117 متر بوده و دو بدنه مجزا دارد.
ادامه مطلب
بزرگترین هواپیمای جهان سرانجام پرواز کرد

با کیوی خواب بهتری داشته باشید تولید برق از برف و باران پدیده نجومی ماه صورتی را از دست ندهید شگفتی ستاره شناسان از شباهت های قمر زحل به زمین حراج اسکلت دایناسور در سایت «ای بی»! آبی که یخ نمی زند! حیات فرازمینی و نشانگرهای زیستی کره زمین استرس مزمن موجب ابتلا به سرطان سینه می‌شود مغز انسان به رایانه وصل می‌شود بزرگترین هواپیمای جهان سرانجام پرواز کرد شکلات تلخ بخورید تا پیر نشوید آنتن جیبی ارتباطات را در هر شرایطی برقرار می کند کشف روشی جدید برای مقابله با اوتیسم با تصفیه هوای ضد آلرژی سالم بمانید همسایه غول پیکر نزدیکترین سیاره به منظومه شمسی شناسایی شد کمک اسپیس‌ایکس به ناسا برای انحراف یک سیارک پاناسونیک نمایشگر کاملا شفاف ساخت افزایش قدرت حافظه با مصرف سیر نخستین تصویر واقعی از ابر سیاهچاله منتشر شد سرمایه‌گذاری سنگین عربستان و امارات روی آینده خورشیدی تبدیل مغز افراد مسن به مغز جوانان ۲۰ ساله! حالت جدید مواد کشف شد/ همزمانی جامد و مایع در پتاسیم در صورت برخورد سیارکها با زمین حیات تا میلیون‌ها سال نابود می‌شود مردم آمریکا یک چهارم روز خود را در «فضای مجازی» می‌گذرانند ساخت منبع لیزری برای تشخیص ذرات آلاینده هوا نسل بعدی آیفون‌ها بو را تشخیص می‌دهند هوش مصنوعی آی بی ام از خاطرات خود می آموزد هوش مصنوعی به کمک سربازان می‌آید چشم‌ها از بیماری آلزایمر خبر می‌دهند درمان بیماری های روحی با 20 دقیقه طبیعت گردی اثبات رابطه آلزایمر و بیماری‌های لثه بلندترین درخت گرمسیری جهان با ۱۰۰ متر ارتفاع کشف شد پروتئینی که افراد مبتلا به دیابت را از افت قند نجات می‌دهد ربات‌ها در ماه پایگاه خواهند ساخت تشخیص علائم اولیه سرطان با یک فناوری تصویربرداری جدید کشف فسیل وال چهارپا دانشمندان را شگفت زده کرد ایستگاه فضایی مملو از باکتری و قارچ است ویروس ایدز با موفقیت نابود شد جوان کردن مغز ممکن می‌شود شارژ خودروهای الکتریکی تنها در ۱۰ دقیقه کاوشگر خورشیدی پارکر به نزدیک‌ترین فاصله از مرکز خورشید رسید پرواز تاکسی هوایی خودران در وین دومین پرواز فضا پیمای اسپیس ایکس دقیق‌ترین ساعت مچی جهان ساخته شد هوش مصنوعی که زمان ترک شغل کارمندان را پیش بینی می‌کند شناسایی سلول‌های مغزی کنترل‌کننده خاطرات بد دستگاه ردیاب فلزات که به گوشی وصل می‌شود رونمایی از طویل‌ترین اتوبوس برقی دنیا کشف دومین سیاره بدون ماده تاریک شناسایی سلول‌های سرطانی بدون نیاز به نمونه‌برداری حقایق جالبی درباره سکسکه که احتمالا از آن خبر ندارید شناسایی فسیل ماهی های 66 میلیون ساله در آمریکا درمان جراحت استخوان با ماده تولیدی چاپگر سه بعدی پیراهن های هوشمند 3 دلاری با قابلیت تغییر رنگ احتمال فوران مجدد و روان‌شدن سیل ازچالش‌های دماوند یک قورباغه برزیلی اسکلت فلورسنت دارد شرکت خصوصی نیوزلندی ماهواره به فضا فرستاد تحویل نمونه‌های آزمایشگاهی با پهپاد! ناباروری خطر ابتلا به سرطان‌ را افزایش می‌دهد ۲ ماه در رختخواب بمانید و ۱۴ هزار پوند دریافت کنید!
علم آنلاین : آخرین یافته های علمی جهان
خبرهای دست اول از منابع معتبر -- با علم آنلاین در علم آنلاین باشید!

نظرات و پیشنهادات

عضویت در سایت

پشتیبانی آنلاین

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
متن:

نام کاربری:
کلمه عبور:
کلمه عبور را بخاطر بسپار
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت در سایت

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
شماره موبایل:
گفتگو با:


کتاب دانلود : دانلود کتاب های علمی و دانشگاهی روز دنیا. هرگونه کپی برداری از محتوا، قالب، و طرح های به کار رفته در این سایت شرعا و قانونا ممنوع می باشد، و پیگرد قانونی دارد.