جستجو در کتاب ها   جستجو در مقالات   جستجو در کل سایت
تاریخ ثبت : شنبه 22 دي 1397 ساعت 46 : 16     >
یک متخصص زیست شناسی می گوید تغییر میکروبیوم روده برای ضربه زدن به بیماری واقعا پتانسیل بالایی دارد، اما نخست دانشمندان باید پاسخ دهند که چه چیزی باعث می شود میکروبیوم روده سالم تشکیل و در آن باشد. کتاب دانلود - دانلود کتاب های علمی و دانشگاهی

پژوهش ها به طور فزاینده ای میکروبیوم روده را به طیف وسیعی از بیماری های انسانی، از جمله بیماری التهابی روده، دیابت و حتی سرطان پیوند می دهد. تلاش ها برای دستکاری روده با مواد غذایی غنی از باکتری های سالم، مانند ماست یا کامبوچا، رواج یافته است، همراه با خرید پروبیوتیک های که به بهبود شانس مصرف کنندگان در برابر بیماری وعده می دهند.

 - میکروبیوم روده بین قومیت ها متفاوت است- تغییر میکروبیوم روده برای ضربه زدن به بیماری واقعا پتانسیل بالایی دارد- میکروبیوم روده به طیف وسیعی از بیماری های انسانی، از جمله بیماری التهابی روده، دیابت و حتی سرطان مرتبط است- تفاوت های میکروبیومی روده میان قومیت ها- برخی پاسخ ها در میکروبیوم روده- ژنوم های انسانی 99.9 درصد بین هر دو نفر یکسان هستند- چگونه می توانیم که میکروبیوم را به منظور ارتقاء سلامت و پزشکی در بلندمدت دستکاری کنیم- ناسازگاری ها در انواع باکتری های موجود در روده- قومیت در بر دارنده بسیاری از عوامل، از رژیم غذایی تا ژنتیک است- شما ممکن است پروبیوتیک ها را در داروخانه خریداری کنید- باکتری برجسته در تحقیق میکروبیوم--یک نمایش گرافیکی از میکروبیوم روده - میکروبیوم روده بین قومیت ها متفاوت است -Gut microbiome differs among ethnicities-

یک نمایش گرافیکی از میکروبیوم روده

 

پژوهش ها به طور فزاینده ای میکروبیوم روده را به طیف وسیعی از بیماری های انسانی، از جمله بیماری التهابی روده، دیابت و حتی سرطان پیوند می دهد. تلاش ها برای دستکاری روده با مواد غذایی غنی از باکتری های سالم، مانند ماست یا کامبوچا، رواج یافه است، همراه با خرید پروبیوتیک های که به بهبود شانس مصرف کنندگان در برابر بیماری وعده می دهند.

 

ست بوردنشتاین، زیست شناست دانشگاه واندربیلت، می گوید که تغییر میکروبیوم روده به منظور ضربه زدن به بیماری واقعا پتانسیل بالایی دارد، اما دانشمندان ابتدا باید پاسخ دهند که چه چیزی باعث می شود یک میکروبیوم روده سالم تشکیل و در آن باشد. با مطالعه داده های مربوط به حدود 1700 آمریکایی از جنس ها، سن ها، وزن ها و نژاد های مختلف، آنها دریافتند که تفاوت های میکروبیومی روده میان قومیت ها، سازگارترین عامل است.

 

این کشف به زمینه رو به رشد پزشکی فردی وعده داده است، چرا که تغییر میکروبیوم افراد نسبت به ژن های آن ها - دیگر نشانگرهای مهم بیماری ها - بسیار ساده تر است. علاوه بر این، بسیاری از بیماری های مزمن به طور غیرمستقیم بر اقلیت های قومی تأثیر می گذارند، با اینکه علت اصلی این اختلاف ناشناخته است. شاید برخی پاسخ ها در میکروبیوم روده قرار داشته باشند.

 

بوردنشتاین، دانشیار علوم زیست شناسی می گوید: "ژنوم های انسانی 99.9 درصد بین هر دو نفر یکسان هستند، بنابراین آنچه که ما واقعا علاقه مند هستیم چیزی است که تغییرات مشخص در میکروبیوم های روده بین افراد را توضیح می دهد."

 

"قوانین چه هستند و چگونه می توانیم که میکروبیوم را به منظور ارتقاء سلامت و پزشکی در بلندمدت دستکاری کنیم؟ اگر شما به عوامل رایج در ارتباط با تفاوت های میکروبیوم روده، نظیر جنسیت، وزن یا سن، نگاه کنید، ناسازگاری های بسیاری را در انواع باکتری های موجود در روده مشاهده خواهید یافت. اما هنگامی که تفاوت ها را با قومیت های خود اعلام کرده بیماران مقایسه می کنیم، ویژگی های پایدار و سازگار باکتری های موجود در روده را می یابیم."

 

این کار با همکاری یک تیم در دانشگاه مینه سوتا انجام شد و نتایج آن، در مقاله ای با عنوان "تنوع میکروبیوتا در سراسر قومیت های ایالات متحده"، در نشریه "PLOS Biology" به چاپ رسیده است.

 

این گروه 12 نوع خاص از باکتری ها را کشف کرد که به طور منظم فراوانی آنها بر اساس قومیت متغیر است.

 

اندرو بروکس دانشجوی دکترای واندربیلت در موسسه ژنتیک واندربیلت که داده های ارائه شده توسط پروژه گوارش آمریکا و پروژه میکروبیوم انسانی را آنالیز کرده است می گوید: از آنجا که قومیت در بر دارنده بسیاری از عوامل، از رژیم غذایی تا ژنتیک، دشوار است بگویم که چرا این طور است. اما این مبنایی برای درک تفاوت های میکروبیومی سالم در میان افراد است.

 

بوردنشتاین مدیر طرح ابتکاری میکروبیوم واندربیلت است که همکاری میان پنج مدرسه و کالج واندربیلت برای پیشبرد اکتشافات میکروبی است و در نهایت قرار دادن آنها در اختیار پزشکان برای داروی دقیق و پیشگیرانه.

 

بوردنشتاین می گوید: "شما ممکن است پروبیوتیک ها را در داروخانه خریداری کنید، اما بعید به نظر می رسد که آنها میکروبیوم شما به نحو قابل ملاحظه ای تحت تاثیر قرار دهند."

"آنها اغلب دوز خیلی پایینی دارند و حتی ممکن است باکتری های زنده نیز نباشند. علاوه بر این، یک اندازه ممکن است همه را نداشته باشد. اما با تحقیق بیشتر از این نوع، می توانیم اختلافات مربوطه و دوزهای باکتریایی ای را آشکار کرد که ممکن است بیماری را معکوس یا از ابتدا از توسعه آن پیشگیری می کند. "

 

12 باکتری برجسته در این تحقیق عبارتند از:

Christensenellaceae
Clostridiales
Coriobacteriaceae
Dehalobacteriaceae
Odoribacter
Odoribacteriaceae
Peptococcaceae
RF39
Rikenellaceae
Veillonella
Verrucomicrobiaceae
Victivallaceae

 

مقاله "میکروبیوم روده بین قومیت ها متفاوت است" ترجمه شده توسط کتاب دانلود. استفاه از این مطلب تنها با ذکر منبع و لینک صفحه مربوطه در کتاب دانلود مجاز است.

 

دانلود کتاب درباره "میکروبیوم"

 


میکروبیوم روده بین قومیت ها متفاوت است, تغییر میکروبیوم روده برای ضربه زدن به بیماری واقعا پتانسیل بالایی دارد, میکروبیوم روده به طیف وسیعی از بیماری های انسانی، از جمله بیماری التهابی روده، دیابت و حتی سرطان مرتبط است, تفاوت های میکروبیومی روده میان قومیت ها, برخی پاسخ ها در میکروبیوم روده, ژنوم های انسانی 99.9 درصد بین هر دو نفر یکسان هستند, چگونه می توانیم که میکروبیوم را به منظور ارتقاء سلامت و پزشکی در بلندمدت دستکاری کنیم, ناسازگاری ها در انواع باکتری های موجود در روده, قومیت در بر دارنده بسیاری از عوامل، از رژیم غذایی تا ژنتیک است, شما ممکن است پروبیوتیک ها را در داروخانه خریداری کنید, باکتری برجسته در تحقیق میکروبیوم, Gut microbiome differs among ethnicities, کتاب دانلود

نام و نام خانوادگی:
متن:
تصویر:
تاریخ ثبت : دوشنبه 2 ارديبهشت 1398 ساعت 27 : 21
کارخانه مشهور تولید نوشابه در دنیا اعلام کرد که از برنامه‌های تبلیغاتی برای تبلیغ برند خود توسط ماهواره‌ها در فضا دست کشیده است.
ادامه مطلب
 تبلیغ نوشابه در آسمان شب منتفی شد
تاریخ ثبت : دوشنبه 2 ارديبهشت 1398 ساعت 26 : 21
پژوهشگران کانادایی در بررسی جدیدی دریافتند که شاید خون کروکودیل بتواند یک راهبرد جدید برای درمان ایدز ارائه دهد.
ادامه مطلب
درمان ایدز با خون کروکودیل!
تاریخ ثبت : دوشنبه 2 ارديبهشت 1398 ساعت 25 : 21
یک شرکت چینی، نوعی عینک ابداع کرده که می‌تواند موسیقی پخش کند و جایگزین هدفون شود.
ادامه مطلب
 با این عینک، نیازی به هدفون ندارید!
تاریخ ثبت : دوشنبه 2 ارديبهشت 1398 ساعت 23 : 21
یک هواپیمای برقی نروژی که از جمله طرح‌های جاه طلبانه در این زمینه محسوب می‌شود برای نخستین بار بر فراز آسمان این کشور با موفقیت به پرواز درآمده است.
ادامه مطلب
رونمایی از هواپیمای برقی پیشرفته
تاریخ ثبت : شنبه 31 فروردين 1398 ساعت 22 : 16
محققان دانشگاه "بوستون"معتقدند که ورزش منظم هموچون پیاده‌روی می‌تواند آمادگی ذهنی و فیزیکی شما را افزایش داده و خطر ابتلا به زوال عقل را کاهش دهد.
ادامه مطلب
 خبری خوش برای افرادی که اهل پیادروی هستند
تاریخ ثبت : شنبه 31 فروردين 1398 ساعت 21 : 16
اینستاگرام به زودی تعداد لایک‌هایی که یک پست دریافت کرده است، را مخفی می‌کند.
ادامه مطلب
اینستاگرام تعداد لایک‌ ها را مخفی می‌کند!
تاریخ ثبت : شنبه 31 فروردين 1398 ساعت 18 : 16
سازمان فضایی آمریکا قصد دارد تا فضانوردانی را برای تحقیق، به قطب جنوب ماه بفرستد.
ادامه مطلب
ناسا فضانورد به قطب جنوب ماه می‌فرستد
تاریخ ثبت : شنبه 31 فروردين 1398 ساعت 18 : 16
سازمان غذا و داروی آمریکا اعلام کرد که یک اسپری بینی جدید را برای درمان افسردگی طولانی‌مدت تأیید کرده است.
ادامه مطلب
یک اسپری که با افسردگی مقابله می‌کند
تاریخ ثبت : شنبه 31 فروردين 1398 ساعت 05 : 16
دانشجویان رشته مهندسی پزشکی دانشگاه رایس (Rice) یک سرنگ اپی‌نفرین به شکل ساعت مچی ساخته‌اند که حمل آن نسبت به سرنگ‌های رایج خیلی آسان‌تر است و می‌تواند زندگی افراد را نجات دهد.
ادامه مطلب
 سرنگ حیات‌بخشی که همیشه همراهتان خواهد بود
تاریخ ثبت : شنبه 31 فروردين 1398 ساعت 04 : 16
دانشمندان دانشگاه "هاروارد " به تازگی دریافتند که سفر در "کرمچاله‌ها" در فضا شاید از نظر تئوری ممکن باشد اما برای انسان مناسب نیست.
ادامه مطلب
کرمچاله‌ها وجود دارند ولی سفر فضایی انسان در آنها ممکن نیست

نظرات و پیشنهادات

عضویت در سایت

پشتیبانی آنلاین

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
متن:

نام کاربری:
کلمه عبور:
کلمه عبور را بخاطر بسپار
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت در سایت

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
شماره موبایل:
گفتگو با:


کتاب دانلود : دانلود کتاب های علمی و دانشگاهی روز دنیا. هرگونه کپی برداری از محتوا، قالب، و طرح های به کار رفته در این سایت شرعا و قانونا ممنوع می باشد، و پیگرد قانونی دارد.