جستجو در کتاب ها   جستجو در مقالات   جستجو در کل سایت
تاریخ ثبت : شنبه 22 دي 1397 ساعت 46 : 16     اخبار علمی
یک متخصص زیست شناسی می گوید تغییر میکروبیوم روده برای ضربه زدن به بیماری واقعا پتانسیل بالایی دارد، اما نخست دانشمندان باید پاسخ دهند که چه چیزی باعث می شود میکروبیوم روده سالم تشکیل و در آن باشد. کتاب دانلود - دانلود کتاب های علمی و دانشگاهی

پژوهش ها به طور فزاینده ای میکروبیوم روده را به طیف وسیعی از بیماری های انسانی، از جمله بیماری التهابی روده، دیابت و حتی سرطان پیوند می دهد. تلاش ها برای دستکاری روده با مواد غذایی غنی از باکتری های سالم، مانند ماست یا کامبوچا، رواج یافته است، همراه با خرید پروبیوتیک های که به بهبود شانس مصرف کنندگان در برابر بیماری وعده می دهند.

 - میکروبیوم روده بین قومیت ها متفاوت است- تغییر میکروبیوم روده برای ضربه زدن به بیماری واقعا پتانسیل بالایی دارد- میکروبیوم روده به طیف وسیعی از بیماری های انسانی، از جمله بیماری التهابی روده، دیابت و حتی سرطان مرتبط است- تفاوت های میکروبیومی روده میان قومیت ها- برخی پاسخ ها در میکروبیوم روده- ژنوم های انسانی 99.9 درصد بین هر دو نفر یکسان هستند- چگونه می توانیم که میکروبیوم را به منظور ارتقاء سلامت و پزشکی در بلندمدت دستکاری کنیم- ناسازگاری ها در انواع باکتری های موجود در روده- قومیت در بر دارنده بسیاری از عوامل، از رژیم غذایی تا ژنتیک است- شما ممکن است پروبیوتیک ها را در داروخانه خریداری کنید- باکتری برجسته در تحقیق میکروبیوم--یک نمایش گرافیکی از میکروبیوم روده - میکروبیوم روده بین قومیت ها متفاوت است -Gut microbiome differs among ethnicities-

یک نمایش گرافیکی از میکروبیوم روده

 

پژوهش ها به طور فزاینده ای میکروبیوم روده را به طیف وسیعی از بیماری های انسانی، از جمله بیماری التهابی روده، دیابت و حتی سرطان پیوند می دهد. تلاش ها برای دستکاری روده با مواد غذایی غنی از باکتری های سالم، مانند ماست یا کامبوچا، رواج یافه است، همراه با خرید پروبیوتیک های که به بهبود شانس مصرف کنندگان در برابر بیماری وعده می دهند.

 

ست بوردنشتاین، زیست شناست دانشگاه واندربیلت، می گوید که تغییر میکروبیوم روده به منظور ضربه زدن به بیماری واقعا پتانسیل بالایی دارد، اما دانشمندان ابتدا باید پاسخ دهند که چه چیزی باعث می شود یک میکروبیوم روده سالم تشکیل و در آن باشد. با مطالعه داده های مربوط به حدود 1700 آمریکایی از جنس ها، سن ها، وزن ها و نژاد های مختلف، آنها دریافتند که تفاوت های میکروبیومی روده میان قومیت ها، سازگارترین عامل است.

 

این کشف به زمینه رو به رشد پزشکی فردی وعده داده است، چرا که تغییر میکروبیوم افراد نسبت به ژن های آن ها - دیگر نشانگرهای مهم بیماری ها - بسیار ساده تر است. علاوه بر این، بسیاری از بیماری های مزمن به طور غیرمستقیم بر اقلیت های قومی تأثیر می گذارند، با اینکه علت اصلی این اختلاف ناشناخته است. شاید برخی پاسخ ها در میکروبیوم روده قرار داشته باشند.

 

بوردنشتاین، دانشیار علوم زیست شناسی می گوید: "ژنوم های انسانی 99.9 درصد بین هر دو نفر یکسان هستند، بنابراین آنچه که ما واقعا علاقه مند هستیم چیزی است که تغییرات مشخص در میکروبیوم های روده بین افراد را توضیح می دهد."

 

"قوانین چه هستند و چگونه می توانیم که میکروبیوم را به منظور ارتقاء سلامت و پزشکی در بلندمدت دستکاری کنیم؟ اگر شما به عوامل رایج در ارتباط با تفاوت های میکروبیوم روده، نظیر جنسیت، وزن یا سن، نگاه کنید، ناسازگاری های بسیاری را در انواع باکتری های موجود در روده مشاهده خواهید یافت. اما هنگامی که تفاوت ها را با قومیت های خود اعلام کرده بیماران مقایسه می کنیم، ویژگی های پایدار و سازگار باکتری های موجود در روده را می یابیم."

 

این کار با همکاری یک تیم در دانشگاه مینه سوتا انجام شد و نتایج آن، در مقاله ای با عنوان "تنوع میکروبیوتا در سراسر قومیت های ایالات متحده"، در نشریه "PLOS Biology" به چاپ رسیده است.

 

این گروه 12 نوع خاص از باکتری ها را کشف کرد که به طور منظم فراوانی آنها بر اساس قومیت متغیر است.

 

اندرو بروکس دانشجوی دکترای واندربیلت در موسسه ژنتیک واندربیلت که داده های ارائه شده توسط پروژه گوارش آمریکا و پروژه میکروبیوم انسانی را آنالیز کرده است می گوید: از آنجا که قومیت در بر دارنده بسیاری از عوامل، از رژیم غذایی تا ژنتیک، دشوار است بگویم که چرا این طور است. اما این مبنایی برای درک تفاوت های میکروبیومی سالم در میان افراد است.

 

بوردنشتاین مدیر طرح ابتکاری میکروبیوم واندربیلت است که همکاری میان پنج مدرسه و کالج واندربیلت برای پیشبرد اکتشافات میکروبی است و در نهایت قرار دادن آنها در اختیار پزشکان برای داروی دقیق و پیشگیرانه.

 

بوردنشتاین می گوید: "شما ممکن است پروبیوتیک ها را در داروخانه خریداری کنید، اما بعید به نظر می رسد که آنها میکروبیوم شما به نحو قابل ملاحظه ای تحت تاثیر قرار دهند."

"آنها اغلب دوز خیلی پایینی دارند و حتی ممکن است باکتری های زنده نیز نباشند. علاوه بر این، یک اندازه ممکن است همه را نداشته باشد. اما با تحقیق بیشتر از این نوع، می توانیم اختلافات مربوطه و دوزهای باکتریایی ای را آشکار کرد که ممکن است بیماری را معکوس یا از ابتدا از توسعه آن پیشگیری می کند. "

 

12 باکتری برجسته در این تحقیق عبارتند از:

Christensenellaceae
Clostridiales
Coriobacteriaceae
Dehalobacteriaceae
Odoribacter
Odoribacteriaceae
Peptococcaceae
RF39
Rikenellaceae
Veillonella
Verrucomicrobiaceae
Victivallaceae

 

مقاله "میکروبیوم روده بین قومیت ها متفاوت است" ترجمه شده توسط کتاب دانلود. استفاه از این مطلب تنها با ذکر منبع و لینک صفحه مربوطه در کتاب دانلود مجاز است.

 

دانلود کتاب درباره "میکروبیوم"

 


میکروبیوم روده بین قومیت ها متفاوت است, تغییر میکروبیوم روده برای ضربه زدن به بیماری واقعا پتانسیل بالایی دارد, میکروبیوم روده به طیف وسیعی از بیماری های انسانی، از جمله بیماری التهابی روده، دیابت و حتی سرطان مرتبط است, تفاوت های میکروبیومی روده میان قومیت ها, برخی پاسخ ها در میکروبیوم روده, ژنوم های انسانی 99.9 درصد بین هر دو نفر یکسان هستند, چگونه می توانیم که میکروبیوم را به منظور ارتقاء سلامت و پزشکی در بلندمدت دستکاری کنیم, ناسازگاری ها در انواع باکتری های موجود در روده, قومیت در بر دارنده بسیاری از عوامل، از رژیم غذایی تا ژنتیک است, شما ممکن است پروبیوتیک ها را در داروخانه خریداری کنید, باکتری برجسته در تحقیق میکروبیوم, Gut microbiome differs among ethnicities, کتاب دانلود

نام و نام خانوادگی:
متن:
تصویر:
تاریخ ثبت : دوشنبه 29 بهمن 1397 ساعت 41 : 20
روسیه قصد دارد بزرگترین هواپیمای شناور خود موسوم به "هیولای خزر" را دوباره بازیابی کند.
ادامه مطلب
بازگشت هیولای خزر
تاریخ ثبت : دوشنبه 29 بهمن 1397 ساعت 34 : 20
دانشمندان آمریکایی در بررسی جدیدی موفق شدند شکل جدیدی از ارتباط نورون‌ها را در مغز کشف کنند.
ادامه مطلب
کشف شکل جدیدی از ارتباط نورون‌ها در مغز
تاریخ ثبت : سه شنبه 18 دي 1397 ساعت 15 : 16
شرکت ایسوس از تولید مدل به روزشده ای از سری نوت بوک های زن بوک خود خبر داده که زن بوک اس ۱۳ نام دارد و دارای باریک ترین نمایشگر دنیاست.
ادامه مطلب
نوت بوک تازه ایسوس باریک ترین نمایشگر دنیا را دارد
تاریخ ثبت : سه شنبه 18 دي 1397 ساعت 14 : 16
محققان دانشگاه یزد موفق شدند با فناوری نانو و تولید نانوذرات ابرها را بارور کنند. همچنین از این نانو ذرات می‌توان در مه‌ زدایی نیز استفاده کرد.
ادامه مطلب
باروری ابرها با نانوذرات توسط محققان کشور
تاریخ ثبت : سه شنبه 18 دي 1397 ساعت 12 : 16
چند دقیقه انتظار کشیدن برای به جوش آمدن آب در سال ۲۰۱۹ برای بسیاری از افراد دیگر قابل قبول نیست و لذا یک شرکت تجاری کتری تولید کرده که به محض ریختن آب در آن به جوش می آید.
ادامه مطلب
کتری ای که به محض ریختن آب آن را به جوش می آورد یا خنک می کند
تاریخ ثبت : سه شنبه 18 دي 1397 ساعت 11 : 16
در نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیکی از نوعی همبرگر رونمایی شده که از گیاه تهیه شده اما طعم و ظاهر گوشت را دارد.
ادامه مطلب
همبرگر با گوشت گیاهی رونمایی می شود/ طعمی شبیه گوشت
تاریخ ثبت : سه شنبه 18 دي 1397 ساعت 10 : 16
یک تولید کننده تجهیزات الکترونیکی از رباتی رونمایی کرده که علائم حیاتی کاربر و فشار خون او را رصد می کند. علاوه بر آن داروهای کاربر را نیز کنترل و برای درمان استرس موسیقی پیشنهاد می کند.
ادامه مطلب
رباتی که داروهای مصرفی کاربر را رصد می کند
تاریخ ثبت : سه شنبه 18 دي 1397 ساعت 08 : 16
در نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیکی انگشتر پلاستیکی نمایش داده شد که رنگ را به صوت تبدیل می کند.
ادامه مطلب
انگشتری که رنگ را به صوت تبدیل می کند
تاریخ ثبت : سه شنبه 18 دي 1397 ساعت 04 : 16
یک شرکت ژاپنی از ساعت هوشمندی رونمایی کرده که می تواند فشار خون فرد را اندازه گیری کند.
ادامه مطلب
ساعت هوشمندی که فشار خون را اندازه می گیرد
تاریخ ثبت : سه شنبه 18 دي 1397 ساعت 00 : 16
محققان با مهندسی ژنتیک توانسته اند عامل اصلی طعم تند فلفل را در گوجه فرنگی ایجاد کنند. به این ترتیب گوجه فرنگی هایی تولید کردند که طعم تندی دارند.
ادامه مطلب
مهندسی ژنتیک طعم گوجه فرنگی را تند می کند

بازگشت هیولای خزر کشف شکل جدیدی از ارتباط نورون‌ها در مغز میکروبیوم روده بین قومیت ها متفاوت است نوت بوک تازه ایسوس باریک ترین نمایشگر دنیا را دارد باروری ابرها با نانوذرات توسط محققان کشور کتری ای که به محض ریختن آب آن را به جوش می آورد یا خنک می کند همبرگر با گوشت گیاهی رونمایی می شود/ طعمی شبیه گوشت رباتی که داروهای مصرفی کاربر را رصد می کند انگشتری که رنگ را به صوت تبدیل می کند ساعت هوشمندی که فشار خون را اندازه می گیرد مهندسی ژنتیک طعم گوجه فرنگی را تند می کند آمازون با ارزش ترین شرکت جهان شد آیا پروبیوتیک می تواند عوارض جانبی ایجاد کند؟ کاشت ریزتراشه ها در بدن انسان ها آغاز شده است تولید اکسیژن از تنفس فضانوردان در فضا آمریکا با سلاح‌های لیزری به جنگ پهپادها می‌رود قطع صدای باد در گوش موتورسواران با کلاه ایمنی جدید آزمایش ترکیبات جدید ضدپیری برای درمان آلزایمر توالت های آینده مشاوره سلامتی می دهند! کشف کهکشان شبح در فاصله ۱۳۰ هزار سال نوری راه شیری فضاپیمای ناسا روی قمرهای مشتری و زحل فرود می آید اسکنر مافوق صوت آلزایمر را ۱۰سال زودتر تشخیص می دهد دانلود نماهنگ بسیار زیبای سرانجام، با صدای حامد زمانی (به مناسبت اربعین سالار شهیدان) چین ماه مصنوعی به آسمان می فرستد تکه ای از ماه ۶۰۰ هزار دلار فروخته شد کشف راز پرواز قاصدک ها برای تولید پهپاد ربات ها در دانشگاه تدریس می کنند موبایل تاشو مجهز به اینترنت نسل پنجم عرضه می شود آینه ای که عیب های صورتتان را پیدا می کند تشخیص زردی کودک با تلفن هوشمند در ۱۰ دقیقه

نظرات و پیشنهادات

عضویت در سایت

پشتیبانی آنلاین

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
متن:

نام کاربری:
کلمه عبور:
کلمه عبور را بخاطر بسپار
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت در سایت

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
شماره موبایل:
گفتگو با:


کتاب دانلود : دانلود کتاب های علمی و دانشگاهی روز دنیا. هرگونه کپی برداری از محتوا، قالب، و طرح های به کار رفته در این سایت شرعا و قانونا ممنوع می باشد، و پیگرد قانونی دارد.